top of page

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Łączymy najlepszych programistów FrontEnd z potrzebami projektowymi klientów,

w oparciu o autorski proces rekrutacji, aby zapewnić sprawdzonych kandydatów do projektu w ciągu 5 dni.

Poznaj nas bliżej

Dlaczego zajęliśmy się rekrutacją?

Od wielu lat pracujemy w sektorze IT. Sami również byliśmy wielokrotnie rekrutowani, aż w końcu postanowiliśmy założyć własną agencję łączącą programistów z klientami, ale nie spełniała ona naszych oczekiwań.  

Zauważyliśmy, że modele rekrutowania pracowników IT są nieefektywne; specjaliści nie do końca dopasowani do projektów, odchodzą po krótkim czasie. W organizacjach często brakuje czasu aby dokładnie zweryfikować potrzeby projektowe a wewnętrzne kompetencje nie zawsze są wystarczające, żeby dokładnie sprawdzić umiejętności developerów. 

Połączyliśmy zatem nasze doświadczenie z wiedzą o rynku usług rekruterskich w IT i w odpowiedzi na te problemy, stworzyliśmy nowy model współpracy. Taki, w którym sami chcielibyśmy pracować i który chcemy proponować innym. 

Naszą misją jest zbudowanie długotrwałej relacji partnerskiej z klientem i programistą, opartej na wzajemnym szacunku. Współpracujemy tylko ze społecznie odpowiedzialnymi firmami. Etycznie podchodzimy do współpracy, a nasze procesy zoptymalizowaliśmy maksymalnie tak, aby nasi klienci i developerzy mieli więcej czasu, który dla nas jest równie ważny.

Dlaczego pracujemy w takim modelu?

Ponieważ chcemy pracować w modelu win-win, w którym wszyscy otrzymują dokładnie to, czego oczekują: właściwa osoba, zajmuje się właściwymi potrzebami projektowymi. W tak dynamicznie zmieniających się realiach rekrutacji na rynku IT,  ta wartość zawsze pozostanie najważniejsza.

DSC_0997pion.jpg

Nasza Usługa

W odpowiedzi na potrzeby projektowe, w ciągu 5 dni roboczych, dostarczamy specjalistów frontend, z minimum 5-letnim doświadczeniem, będących ekspertami w swoich dziedzinach, którzy poszukują pracy w projektach 3-,6-,9- lub maksymalnie 12- miesięcznych.

Rzetelna weryfikacja

Dzięki autorskiej metodzie pięcioetapowej rekrutacji, wszyscy specjaliści są przez nas rzetelnie zweryfikowani, jeszcze przed zaproponowaniem ich kandydatury do projektu. Dlatego ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby jest zredukowane do minimum.

Szybkie pozyskanie developerów z rynku

Dzięki szybkiemu dostępowi do developerów, nie musisz utrzymywać bencha.

Oszczędność czasu

Zminimalizowaliśmy czas, w którym klient i manager projektu są zaangażowani w proces rekrutacji, ograniczając ich udział do określenia potrzeb projektowych i akceptacji kandydata.

Długofalowe relacje

Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji partnerskich. Nasi partnerzy mogą liczyć na zniżki przy większych potrzebach projektowych.

Minimalizacja kosztów

Przeciętny koszt wynagrodzenia dla agencji rekruterskiej wynosi 150 - 200% wynagrodzenia specjalisty.  Koszty rozwiązania RPO są jeszcze wyższe. U nas płacisz równowartość wynagrodzenia poszukiwanego kandydata.

Szybki kontakt

Działamy w ramach płaskiej struktury organizacyjnej i jasnego podziału odpowiedzialności, dlatego możesz szybko uzyskać potrzebne Ci informacje.  

Business Meeting

Dla Kogo?

Ofertę kierujemy do małych firm z branży IT,  które:

  • chcą szybko pozyskać sprawdzonych front-end developerów z rynku

  • mają obecnie duży bench, który chcą zminimalizować

  • chcą zoptymalizować proces rekrutacji, pod kątem czasu trwania procesu i liczby zaangażowanych osób

  • chcą radykalnie zmniejszyć koszty rekrutacji

  • chcą zwiekszyć prawdopodobieństwo utrzymania nowego pracownika na stanowisku, w wyniku wysokiego dopasowania kandydata do projektu

  • posiadają swój dział HR, ale potrzebują eksperckiego wsparcia w zakresie rekrutacji developerów.

  • nie są zadowolone z rezultatów dotychczasowych rozwiązań rekrutacyjnych 

MODEL
Koszty zatrudnienia developera
Czas trwania rekrutacji
Efektywność w zatrudnieniu odpowiedniego kandydata
Ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniej osoby
TypedFlow
1 wypłata poszukiwanego specjalisty za dwa profile sprawdzonych kandydatów
Nawet 5 dni
Każdy nasz kandydat jest uprzednio sprawdzony przez eksperta domenowego z 15 letnim doświadczeniem. Szukamy wśród nich takiego, który odpowiada wymaganiom klienta. Nie ma potrzeby stałego angażowania osoby technicznej w proces rekrutacji
Minimalne - kandydaci sprawdzeni są przez nas w pięcioetapowej rekrutacji - dobrze ich znamy i wiemy na co ich stać
Agencja Rekruterska
Jednorazowa opłata wstępna płatna niezależnie od powodzenia rekrutacji + success fee 1,5 - 2 krotności wynagrodzenia kandydata
Około miesiąca
Agencja rekruterska nie posiada wiedzy technicznej i działa na oślep bo nie zawsze wie o co dokładnie wypytać kandydata.
Stosunkowo duże, zależy im na jak najszybszym znalezieniu i zatrudnieniu kandydata.
RPO
Miesięczny abonament 30 tyś / miesiąc
Od miesiąca wzwyż
RPO działa na zasadzie wewnętrznego działu HR, nadal jednak nie posiada wiedzy technicznej.
Stosunkowo małe, przy wsparciu osoby technicznej
Wewnętrzny HR
Koszt utrzymania działu HR lub Specjalisty + koszt czasu osoby technicznej zaangażowanej w proces
Od miesiąca wzwyż
Wewnętrzny dział HR nie ma technicznych umiejętności aby sprawdzić specjalistę,potrzeba angażowania osoby technicznej
Strosukowo małe, przy ogromnym wsparciu osoby technicznej

Nie jesteśmy zwykłą agencją

Zapoznaj się z zestawieniem, które prezentujemy obok i zobacz wartość jaką dostarczamy w kontekście do klasycznych usług rekrutacyjnych.

Nasz proces rekrutacji

Pięcioetapowa rekrutacja gwarantuje sprawdzenie kwalifikacji kandydata i optymalne dopasowanie jego możliwości do wymogów projektu.

5 etapowa rekrutacja-2.jpg

Nasi Klienci o nas

"Efekty porad i świadczonych usług są dla mnie nadal w pełni satysfakcjonujące"

Raimund Zellner

Head of Product Management Bimplus

FAQ

1 / Mam własny dział HR, czy współpracujecie z takimi firmami?

Tak, nasz model współpracy nie wyklucza współpracy również z działami HR, w zakresie wsparcia rekrutacji. Umowy z innymi agencjami i własny dział HR nie wykluczają współpracy z nami, najlepiej jeśli sam się przekonasz, które rozwiązanie zagwarantuje najoptymalniej dopasowanych kandydatów. 

2 / Ile to kosztuje 

Nasz model jest transparentny i przejrzysty, koszt usługi zawsze wynosi jednokrotność wynagrodzenia zatrudnianego programisty. To duża oszczędność, biorąc pod uwagę, że oprócz profili kandydatów, otrzymujesz także raport z rekrutacji z feedbackiem na temat kompetencji kandydata, od ekspertów, którzy przeprowadzali rekrutację.

3 / Kto zatrudnia kandydatów w Waszym modelu?

My proponujemy kandydatów, ale to Ty ich zatrudniasz.

Zespół

bottom of page