top of page
DSC_0997.jpg

Jesteśmy matchmakerem łączącym sprawdzonych front-end programistów z potrzebami projektowymi klientów.

Pracujemy z grupą kilkunastu front end developerów, których weryfikujemy w oparciu o nasz autorski proces rekrutacji, a następnie poszukujemy dla nich najlepiej dopasowanych projektów w firmach naszych klientów.  Współpracujący z nami programiści, oszczędzają czas, otrzymują oferty projektów, które spełniają ich oczekiwania i świadczą swoje usługi skąd chcą i dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. 

Remotework2.jpeg

Jak to działa?

W skrócie: przechodzisz z nami pięcioetapową rekrutację. Wspólnie budujemy Twój profil, a po rekrutacji dostajesz do wglądu i akceptacji raport na temat swoich aktualnych umiejętności i obszarów, które wymagają poprawy. 

Na podstawie profilu i raportu, wybieramy i proponujemy Ci oferty pracy w projektach, które spełniają Twoje oczekiwania i które pasują do poziomu Twoich aktualnych umiejętności.

Do momentu wyrażenia przez Ciebie chęci podjęcia pracy w danym projekcie, pozostajesz anonimowy.

Krok 1-3.png

Jak zacząć współpracę?

 1. Umawiamy się na rozmowę, na której omawiamy Twoje potrzeby i możliwości. Opowiadamy również o naszym procesie.
   

 2. Przesyłamy Ci ofertę i podsumowanie naszego spotkania, oraz umowę współpracy.
   

 3. Akceptujesz ofertę i podpisujemy umowę.
   

 4. Wspólnie mapujemy Twoje kompetencje techniczne i miękkie. Odbywasz także rozmowę z native speakerem.
   

 5. Rozwiązujesz zadanie techniczne i omawiasz je z naszym ekspertem domenowym.
   

 6. Przygotowujemy Twój profil oraz raport z rekrutacji, które otrzymujesz do wglądu i
  akceptacji.

   

 7. Następnie przedstawiamy Ci oferty, które najlepiej łączą się z Twoimi umiejętnościami i wymaganiami dotyczącymi projektów. A Ty wybierasz, czy chcesz zgłosić do nich swoją kandydaturę.

5 etapowa rekrutacja.png

Jak wygląda proces rekrutacji

Pomyśl tylko, jak dużo czasu możesz zaoszczędzić, przechodząc rekrutację tylko raz? Sprawdźmy wspólnie na co Cię stać. A potem my zajmiemy się resztą, czyli szukaniem dla Ciebie najlepszego projektu. 

Twoje korzyści

100 % gwarancji dopasowania projektu do Twoich wymagań i możliwości

Jesteśmy z Tobą szczerzy dlatego od razu zaznaczamy, że nie damy Ci 100% gwarancji zatrudnienia, niemniej jednak dajemy Ci 100% gwarancji dopasowania projektu do Twoich umiejętności, kwalifikacji

i oczekiwań.

Możliwość pracy w różnorodnych projektach
i określonych specjalizacjach

Na etapie mapowania Twoich kompetencji, określasz zakres projektów i specjalizacji w których chciałbyś pracować. Później otrzymujesz tylko te oferty, które spełniają Twoje wymagania.

Minimalizację ryzyka niepowodzenia

Minimalizujemy ryzyko niepowodzenia na pierwszym etapie rekrutacji z powodu nieodpowiedniego CV lub nieodpowiedniego przygotowania.

Chronimy też Twoje dane. Pozostajesz anonimowy do czasu, kiedy klient zdecyduje się zaproponować kontrakt właśnie Tobie.

Tylko oferty od 15 000 PLN netto, sam określasz widełki

Obsługujemy projekty z minimalną stawką 15 000 zł. Stawka zawsze jest określona w ofertach pracy, które od nas otrzymujesz i nie jest niższa od tej, którą sam wyznaczasz jako najniższą akceptowaną stawkę. Dla Ciebie to może być nie mniej niż 20 000 PLN netto.

Optymalne dopasowanie projektu do Twoich potrzeb

Redukujemy ryzyko podjęcia pracy, która nie do końca odpowiada Twoim oczekiwaniom. Dokładnie sprawdzamy projekty, które Ci zaproponujemy i szukamy dla Ciebie tylko takich, które spełnią Twoje potrzeby. Szukamy projektów do skutku.

Tylko odpowiedzialni
społecznie pracodawcy

Dokładnie sprawdzamy firmy, z którymi podejmujemy współpracę. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji partnerskich zarówno z klientami jak i z Developerami, dlatego współpracujemy tylko z tymi, którym również na tym zależy.

Oszczędność czasu, brak wyłączności
i brak opłat

Oszczędzamy czas, który poświęciłbyś na udział w  kilku procesach rekrutacji. Przechodzisz go tylko raz, a potem czekasz już tylko na oferty. Nie wymagamy wyłączności i nie musisz pracować full-time, możesz przetestować naszą współpracę w ramach projektu part-time. Nasza usługa jest dla Ciebie bezpłatna.

100 % bezpłatny feedback od ekspertów

Po przejściu pięcioetapowej rekrutacji, otrzymujesz od nas dokładne podsumowanie na temat Twoich aktualnych umiejętności, a także feedback od eksperta domenowego dotyczący Twoich potencjalnych obszarów rozwoju. Wszystkie te informacje są ujęte w postaci profilu i raportu i są dla Ciebie zupełnie bezpłatne.

Projekty w 100% zdalne

Proponowane przez nas projekty zawsze są w 100% zdalne. Pozwala to dopasować pracę do swojego stylu życia, więc jeśli chcesz zrobić sobie workation i zostać cyfrowym nomadą albo potrzebujesz 6 miesięcy wakacji, bo wyjeżdzasz na rejs, to nasze rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Dla kogo dedykujemy tą usługę?

TypedFlow to agencja stworzona dla developerów, którzy chcą pracować w krótkich, dopasowanych do swoich wymagań projektach. Skądkolwiek zechcą i tak długo, jak tego potrzebują. 

Jeśli jesteś:

 • Front End developerem na poziomie regular lub senior,

 • Cenisz sobie swobodę i chcesz pracować tylko zdalnie,

 • Chcesz dynamicznie podejmować decyzje co do następnych projektów,

 • Jesteś otwarty na nowe rozwiązania,

 • Cenisz swój czas,

 

Dołącz do naszej bazy developerów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od wielu lat pracujemy w sektorze IT, mamy doświadczenie jako rekruterzy i jako rekrutowani. Przez ten czas obserwowaliśmy różne modele rekrutowania pracowników na rynku usług IT. W końcu zdecydowaliśmy się połączyć naszą wiedzę oraz doświadczenie i opracować zupełnie nowy model.  Rozwiązanie, które proponujemy znacznie obniżyło ryzyko niepowodzenia podczas rekrutacji, a także czas jaki kandydaci przeznaczają na znalezienie projektu odpowiadającego ich wymaganiom. Jednocześnie zmaksymalizowało dopasowanie wymagań specjalisty i jego umiejętności do założeń projektu, co znacznie zmniejszyło ryzyko podjęcia pracy w projekcie, który okaże nieodpowiedni.

DSC_0982.jpg

Naszą misją jest budowanie długotrwałej relacji partnerskiej, zarówno z klientem, jak i programistą. Etycznie podchodzimy do współpracy i tego samego wymagamy od naszych partnerów. Wierzymy w rekrutacje Win-Win i tylko takie chcemy Wam proponować.

Uczciwość, zaufanie, partnerstwo i szacunek, to główne wartości na jakich budujemy markę TypedFlow. Zależy nam na tym, ponieważ chcemy pracować w modelu, w którym każdy otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje.

Developerzy o nas

"Wszystko jest sprawnie realizowane, komunikacja jest na bieżąco i w wystarczającym zakresie, bez zbędnej biurokracji to duży plus, czyli podpisujemy tylko to co niezbędne. Nie ma zbędnych raportów to również duży plus. Szybki kontakt, jak coś potrzeba to jeden telefon i załatwione. Także jak dla mnie super!

Nasz Zespół

Masz pytania? Skontaktuj się z nami bezpośrednio.

FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, zajrzyj do najczęściej zadawanych pytań, albo skontaktuj się z nami.

 • Czy muszę zakładać firmę, żeby być w Waszej bazie?
  Nie jest to konieczne. Podczas przygotowywania Twojego profilu określasz na jakich zasadach chcesz pracować, w tym również w jakiej formie chcesz być zatrudniony. Może być to umowa o pracę.
 • Co jeśli jestem zatrudniony u innego pracodawcy?
  Nie przeszkadza to w utworzeniu swojego profilu. Nadal możesz przejść z nami proces rekrutacji i skorzystać z proponowanych projektów, kiedy będziesz na to gotowy.
 • Ile zarobię?
  Proponujemy projekty od 15.000 zł w górę, w zależności od poziomu doświadczenia.
 • Proces rekrutacyjny jest długi, na ile jest pewne że będę mieć potem pracę?
  Choć pięcioetapowa rekrutacja może wydawać się długim procesem, w rzeczywistości oszczędza Twój czas, ponieważ przechodzisz ją tylko raz, a następnie otrzymujesz oferty pracy skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Ponadto, otrzymujesz feedback od specjalisty, na temat potencjalnych obszarów rozwoju. Szukamy dla Ciebie projektu aż do skutku. U docelowego klienta, proces rekrutacji jest wówczas skrócony do minimum.
 • Jak szybko będę mieć pracę?
  W zależności od tego, czy będziemy posiadali projekt odpowiadający Twoi wymaganiom i możliwościom, ofertę pracy możesz otrzymać zaraz po zakończeniu rekrutacji. Jeśli nie będziemy posiadać dla ciebie oferty, będziemy jej szukać do skutku.
 • Ile to kosztuje?
  Nic. W naszym modelu, koszty ponosi klient.
 • Jakich klientów obsługujecie?
  Przyjmujemy oferty projektów tylko od społecznie odpowiedzialnych pracodawców. Branżę, która Cię interesuje, określasz podczas tworzenia swojego profilu. Możemy również szukać dla Ciebie projektów tylko w wybranych firmach.
 • Jak długo jesteście moim managerem i czy mogę wypisać się z bazy?
  Szukamy dla Ciebie projektów tak długo, jak sobie tego życzysz. W każdej chwili możemy przerwać współpracę i możesz wypisać się z naszej bazy.
 • Kto będzie mnie weryfikował podczas rekrutacji?
  Podczas rekrutacji będziesz rozmawiał z Darkiem, który jest założycielem i CEO TypedFlow, on dokona wstępnej weryfikacji. Kasia, będzie Twoim managerem i to ona przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji, wspólnie ocenicie też miękkie kompetencje. Techniczna rozmowa odbędzie się z naszym ekspertem domenowym, który posiada wieloletnie techniczne doświadczenie. Poziom języka sprawdzisz razem z native speakerem.
 • Czy mogę szukać sobie pracy samodzielnie?
  Tak, możesz będąc w naszej bazie szukać projektów również na własną rękę.
 • Na ile moje dane będą bezpieczne?
  Twoje dane nie są ujawniane klientom do momentu zaakceptowania przez Ciebie oferty, ujawniamy je dopiero na etapie przekazania Twojego profilu klientowi, który się na niego zdecyduje.
 • Nie chcę dostawać spamu, jak często będziecie się ze mną kontaktować.
  Skontaktujemy się z Tobą tylko wtedy, gdy będziemy posiadali dla Ciebie konkretną ofertę, która będzie odpowiadać Twoim wymaganiom, określonym na etapie rekrutacji.
 • Skąd mogę pracować?
  Projekty, które proponujemy zakładają pracę w 100% zdalną. Możesz pracować skądkolwiek zechcesz, o ile będziesz w stanie wywiązywać się z kontraktu.
 • Z Kim podpisuję umowę / kontrakt?
  Umowę lub kontrakt podpisujesz z klientem, dla którego zdecydujesz się pracować.
 • Czy mogę pracować na własnym sprzęcie?
  Sam określasz, jakie projekty Cię interesują, więc jeśli praca na własnym sprzęcie jest dla Ciebie ważna, będziemy szukać dla ciebie projektu, w którym jest to możliwe.
 • Czy jest minimalny okres kontraktu?
  Najkrótsze projekty jakie możemy zaproponować to 3 - miesięczne.
 • Czy muszę podpisywać z Wami jakąś umowę?
  Tak, żeby rozpocząć z nami współpracę, będziesz musiał podpisać umowę o współpracy.
 • Czy macie projekty part - time?
  Tak, na etapie przygotowywania Twojego profilu, określasz, jakie oferty projektów Cię interesują.
 • Na czym zarabia TypedFlow?
  Mamy jasny model rozliczeń, pobieramy od klienta opłatę w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, w momencie przedstawienia mu Twojej kandydatury. Od Ciebie nie pobieramy żadnych opłat.
 • Co jeśli po kontakcie z przyszłym pracodawcą, zrezygnuję ja albo on?
  Zbieramy feedback od klienta albo od Ciebie, w zależności od sytuacji, dokonujemy ewaluacji przyczyn odrzucenia pomimo przejścia procesu i szukamy dla Ciebie nowego projektu.
 • Jak wygląda aktualizacja profilu?
  Raz na rok aktualizujemy Twój profil, żeby uzupełnić go o kolejne umiejętności i doświadczenie zawodowe. Aktualizacja sprowadza się do rozmowy telefonicznej, podczas której pytamy, czy jest jakaś dodatkowa informacja, którą należy zawrzeć w Twoim profilu.
 • Na jaki okres zawierana jest umowa?
  Umowa zawierana jest na okres jednego roku, z możliwością jednomiesięcznego wypowiedzenia. Jeśli chcemy kontynuować współpracę, to przedłużamy umowę na uzgodniony przez nas czas.
 • Jakie kroki muszę wykonać, żebyście byli moim agentem i jak długo to trwa?
  Zaczynamy od krótkiej rozmowy, podczas której opowiemy Ci o poszczególnych etapach współpracy i sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc. Następnie umawiamy się na dłuższą rozmowę, podczas której mapujemy Twoje kompetencje techniczne i miękkie. Wtedy odbywasz też rozmowę z native speakerem, jeśli deklarujesz znajomość języka obcego. Podczas mapowania kompetencji wspólnie określamy zakres projektów, które Cię interesują. Efektem tego etapu jest powstanie Twojego profilu. Kolejnym etapem jest zadanie techniczne, którego wykonanie omawiasz z naszym ekspertem podczas rozmowy technicznej. Po tym etapie powstaje raport dotyczący Twoich kompetencji, który jest dołączany do Twojego profilu. W ten sposób, stajesz się zweryfikowanym kandydatem, gotowym na przyjęcie ofert, skrojonych na miarę Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Ten etap jest też po to, aby wskazać Ci potencjalne obszary rozwoju, tak abyś mógł w przyszłości łatwiej osiągnąć swoje cele. Zbudowanie profilu to proces, który trwa kilka tygodni, ale im lepszy on będzie tym łatwiej będzie nam z nim dotrzeć do firm które Cię interesują jako pracodawcy.
 • Mam własny dział HR, czy współpracujecie z takimi firmami?
  Tak, nasz model współpracy nie wyklucza współpracy również z działami HR, w zakresie wsparcia rekrutacji. Umowy z innymi agencjami i własny dział HR nie wykluczają współpracy z nami, najlepiej jeśli sam się przekonasz, które rozwiązanie zagwarantuje najoptymalniej dopasowanych kandydatów.
 • Do czego zobowiązuje mnie umowa z Wami?
  Zapisy zawarte w umowie ramowej o współpracy określają zasady współpracy między nami, nie wykluczając możliwości współpracy z innymi agencjami. Umowa zobowiązuje jednak m.in. do nie przekazywania danych specjalistów, których reprezentujemy i którzy wezmą udział w procesie rekrutacji do innych podmiotów. Zobowiązuje również do uiszczenia opłaty określonej w umówie, po przekazaniu profili specjalistów w danym procesie rekrutacyjnym.
 • Jaką mam gwarancję, że proponowani przez Was kandydaci zostaną przeze mnie zatrudnieni?
  Kandydaci są przez nas sprawdzani w wielu obszarach podczas 5 etapowej rekrutacji, zanim jeszcze zaproponujemy ich kandydaturę. Doskonale ich znamy, wiemy jakiego projektu szukają i jakie umiejętności wniosą do projektu. Wspólnie z Tobą natomiast mapujemy profil stanowiska. Wiemy więc dobrze, jakiego kandydata poszukujesz. Podczas doboru kandydatów, bierzemy pod uwagę wszystkie obszary, w których powinno nastąpić dopasowanie do profilu stanowiska i proponujemy tylko tych kandydatów, którzy temu sprostają.
 • Mam podpisaną umowę z inną agencją, czy mogę rozpocząć współpracę z Wami?
  Tak. Umowa z inną agencją nie stanowi dla nas przeszkody w podjęciu współpracy.
 • Czym Wasz model różni się od RPO?
  Model RPO jest dużo droższy. Ponadto rekruter nie ma zwykle przygotowania technicznego, dlatego musisz zaangażować po swojej stronie managera projektu lub inną osobę techniczną, która sprawdzi kandydata. Nasi kandydaci, są sprawdzani w pięcioetapowej rekrutacji przez kilkuosobowy zespół, w tym eksperta domenowego z min. 15 letnim doświadczeniem i to jest kluczowa różnica.
 • Czym Wasz model różni się od klasycznych agencji rekrutacyjnych?
  W klasycznej agencji rekrutacyjnej, rekruter pobiera opłatę wstępną jeszcze zanim zacznie poszukiwania, a następnie tzw. success fee, za zatrudnienie proponowanego kandydata, która wynosi od 1,5 miesięcznego wynagrodzenia w górę. Nie dokonuje przy tym szczegółowej weryfikacji umiejętności proponowanego kandydata, bazując jedynie na tych, deklarowanych przez niego. My pobieramy zawsze wysokość jednomiesięcznego wynagrodzenia specjalisty, w zamian za propozycje dwóch kandydatów do wyboru. Dokonujemy przy tym gruntownej weryfikacji umiejętności technicznych i miękkich, a także innych obszarów potrzebnych do maksymalnego dopasowania specjalisty do wymagań projektowych. Poza optymalizacją doboru kompetencji kandydatów do potrzeb projektowych, optymalizacją procesu rekrutacji pod względem finansowym i czasowym, od innych różni nas również terminowość realizacji usługi. 3 profile kandydatów przekazujemy w ciągu 5 dni od otrzymania pełnej informacji na temat stanowiska.
 • Kiedy spodziewać się kontaktu, jeśli dziś wypełnię formularz?
  Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu 24 godzin.
 • Ile to kosztuje?
  Nasz model jest transparentny i przejrzysty, koszt usługi zawsze wynosi jednokrotność wynagrodzenia zatrudnianego programisty. To duża oszczędność, biorąc pod uwagę, że oprócz profili kandydatów, otrzymujesz także raport z rekrutacji z feedbackiem na temat kompetencji kandydata, od ekspertów, którzy przeprowadzali rekrutację.
 • Kto zatrudnia programistę w Waszym modelu?
  My proponujemy kandydatów, ale to Ty ich zatrudniasz.
 • Czy jest wymagany typ umowy w ramach którego mogę zatrudnić programistę?
  Nie ma określonego typu umowy, to Ty określasz wybrane opcje umowy podczas mapowania profilu stanowiska, na które poszukujesz specjalisty.
 • Jaką mam pewność, że kandydaci których mi polecacie, spełniają moje oczekiwania?
  Po pięcioetapowej weryfikacji specjalisty, wiemy doskonale z kim mamy odczynienia. Natomiast po szczegółowym zmapowaniu profilu stanowiska, wiemy doskonale jakiego specjalisty szukasz. To gwarantuje, że kompetencje proponowanych kandydatów odpowiadają Twoim wymaganiom projektowym.
 • Czy oferujecie zwrot kosztów w sytuacji, jeśli w ciągu 3 miesięcy rezygnuję z kandydata?
  Nie, nie oferujemy zwrotu kosztów. Ze względu na to, że mamy w procesie mapowanie stanowiska z klientem, mamy mapowanie profilu razem z kandydatem, oraz pięcio etapową rekrutację, minimalizujemy ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby. Nasza usługa została skalkulowana tak, aby dostarczać w najniższej możliwej cenie dwóch jakościowych kandydatów. Jeśli dojdziesz do wniosku, że zatrudniony przez Ciebie kandydat nie spełnia określonych przez Ciebie oczekiwań, możesz zamówić kolejną usługę rekrutacji, w wyniku której otrzymasz kolejne dwie propozycje kandydatów. W tym scenariuszu koszt dwóch rekrutacji u nas jest porównywalny do ceny rynkowej jednej rekrutacji.

Dołącz do zadowolonych developerów

Skontaktuj się z nami. Kiedy otrzymamy Twoje zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i umówimy się na spotkanie wstępne, na którym przedstawimy Ci wszystkie kroki w procesie współpracy. Jeśli będziesz zainteresowany naszym wsparciem, rozpoczniemy współpracę i przeprowadzimy Cię przez dalsze etapy rekrutacji.

DSC_0958.jpg
bottom of page