top of page
DSC_0997.jpg

Jesteśmy matchmakerem łączącym sprawdzonych front-end programistów z potrzebami projektowymi klientów.

Pracujemy z grupą kilkunastu front end developerów, których weryfikujemy w oparciu o nasz autorski proces rekrutacji, a następnie poszukujemy dla nich najlepiej dopasowanych projektów w firmach naszych klientów.  Współpracujący z nami programiści, oszczędzają czas, otrzymują oferty projektów, które spełniają ich oczekiwania i świadczą swoje usługi skąd chcą i dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. 

Remotework2.jpeg

Jak to działa?

W skrócie: przechodzisz z nami pięcioetapową rekrutację. Wspólnie budujemy Twój profil, a po rekrutacji dostajesz do wglądu i akceptacji raport na temat swoich aktualnych umiejętności i obszarów, które wymagają poprawy. 

Na podstawie profilu i raportu, wybieramy i proponujemy Ci oferty pracy w projektach, które spełniają Twoje oczekiwania i które pasują do poziomu Twoich aktualnych umiejętności.

Do momentu wyrażenia przez Ciebie chęci podjęcia pracy w danym projekcie, pozostajesz anonimowy.

Krok 1-3.png

Jak zacząć współpracę?

1/ Umawiamy się na rozmowę, na której omawiamy Twoje potrzeby i możliwości. Opowiadamy również o naszym procesie.

2/ Przesyłamy Ci ofertę i podsumowanie naszego spotkania, oraz umowę współpracy.

3/ Akceptujesz ofertę i podpisujemy umowę.

4/ Wspólnie mapujemy Twoje kompetencje techniczne i miękkie. Odbywasz także rozmowę z native speakerem.

5/ Rozwiązujesz zadanie techniczne i omawiasz je z naszym ekspertem domenowym.

6/ Przygotowujemy Twój profil oraz raport z rekrutacji, które otrzymujesz do wglądu i akceptacji.

 

Następnie przedstawiamy Ci oferty, które najlepiej łączą się z Twoimi umiejętnościami i wymaganiami dotyczącymi projektów. A Ty wybierasz, czy chcesz zgłosić do nich swoją kandydaturę.

5 etapowa rekrutacja.png

Jak wygląda proces rekrutacji

Pomyśl tylko, jak dużo czasu możesz zaoszczędzić, przechodząc rekrutację tylko raz? Sprawdźmy wspólnie na co Cię stać. A potem my zajmiemy się resztą, czyli szukaniem dla Ciebie najlepszego projektu. 

Nasza usługa zapewnia

Bezpłatne wsparcie w znalezieniu projektu

Nasza usługa jest i zawsze będzie bezpłatna. Jedyny koszt, który poniesiesz, to czas poświęcony na rekrutację. W zamian otrzymasz od nas informacje na temat Twoich aktualnych umiejętności i kwalifikacji oraz potencjalnych obszarów rozwoju. 

Możliwość pracy w różnorodnych projektach w określonych specjalizacja

Na etapie mapowania Twoich kompetencji, określasz zakres projektów i specjalizacji w których chciałbyś pracować. Później otrzymujesz tylko te oferty, które spełniają Twoje wymagania.

Minimalizację ryzyka niepowodzenia

Minimalizujemy ryzyko niepowodzenia na pierwszym etapie rekrutacji z powodu nieodpowiedniego CV lub nieodpowiedniego przygotowania.

Chronimy też Twoje dane. Pozostajesz anonimowy do czasu, kiedy klient zdecyduje się zaproponować kontrakt właśnie Tobie.

Tylko oferty od 15 000 PLN netto

Obsługujemy projekty z minimalną stawką 15 000 zł. Stawka jest zawsze określona w ofertach pracy, które otrzymujesz. Ty również określasz swoją minimalną stawkę wynagrodzenia już na etapie wstępnej weryfikacji.

Optymalne dopasowanie projektu do Twoich potrzeb

Redukujemy ryzyko podjęcia pracy, która nie do końca odpowiada Twoim oczekiwaniom. Dokładnie sprawdzamy projekty, które Ci zaproponujemy i szukamy dla Ciebie tylko takich, które spełnią Twoje potrzeby. Szukamy projektów do skutku.

Tylko odpowiedzialnych 
społecznie pracodawców

Dokładnie sprawdzamy firmy, z którymi podejmujemy współpracę. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji partnerskich zarówno z klientami jak i z Developerami, dlatego współpracujemy tylko z tymi, którym również na tym zależy.

Oszczędność czasu

Oszczędzamy czas, który poświęciłbyś na udział w  kilku procesach rekrutacji. Przechodzisz go tylko raz, a potem czekasz już tylko na oferty. Masz bezpośredni kontakt do swojego talent managera, który w razie potrzeby jest do Twojej dyspozycji.

Feedback od ekspertów

Po przejściu pięcioetapowej rekrutacji, otrzymujesz od nas dokładne informacje na temat Twoich aktualnych umiejętności, a także feedback od eksperta domenowego, dotyczący Twoich potencjalnych obszarów rozwoju.

Projekty w 100% zdalne

Proponowane przez nas projekty zawsze są w 100% zdalne. Pozwala to dopasować pracę do swojego stylu życia, więc jeśli chcesz zrobić sobie workation i zostać cyfrowym nomadą albo potrzebujesz 6 miesięcy wakacji, bo wyjeżdzasz na rejs, to nasze rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Dla kogo dedykujemy tą usługę?

TypedFlow to agencja stworzona dla developerów, którzy chcą pracować w krótkich, dopasowanych do swoich wymagań projektach. Skądkolwiek zechcą i tak długo, jak tego potrzebują. 

Jeśli jesteś:

  • Front End developerem na poziomie regular lub senior,

  • Cenisz sobie swobodę i chcesz pracować tylko zdalnie,

  • Chcesz dynamicznie podejmować decyzje co do następnych projektów,

  • Jesteś otwarty na nowe rozwiązania,

  • Cenisz swój czas,

 

Dołącz do naszej bazy developerów

Developerzy o nas

"Wszystko jest sprawnie realizowane, komunikacja jest na bieżąco i w wystarczającym zakresie, bez zbędnej biurokracji to duży plus, czyli podpisujemy tylko to co niezbędne. Nie ma zbędnych raportów to również duży plus. Szybki kontakt, jak coś potrzeba to jeden telefon i załatwione. Także jak dla mnie super!

Nasz Zespół

Masz pytania? Skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Dołącz do zadowolonych developerów

Skontaktuj się z nami. Kiedy otrzymamy Twoje zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i umówimy się na spotkanie wstępne, na którym przedstawimy Ci wszystkie kroki w procesie współpracy. Jeśli będziesz zainteresowany naszym wsparciem, rozpoczniemy współpracę i przeprowadzimy Cię przez dalsze etapy rekrutacji.

DSC_0958.jpg
bottom of page