top of page

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od wielu lat pracujemy w sektorze IT, mamy doświadczenie jako rekruterzy i jako rekrutowani. Przez ten czas obserwowaliśmy różne modele rekrutowania pracowników na rynku usług IT. W końcu zdecydowaliśmy się połączyć naszą wiedzę oraz doświadczenie i opracować zupełnie nowy model.  Rozwiązanie, które proponujemy znacznie obniżyło ryzyko niepowodzenia podczas rekrutacji, a także czas jaki kandydaci przeznaczają na znalezienie projektu odpowiadającego ich wymaganiom. Jednocześnie zmaksymalizowało dopasowanie wymagań specjalisty i jego umiejętności do założeń projektu, co znacznie zmniejszyło ryzyko podjęcia pracy w projekcie, który okaże nieodpowiedni.

DSC_0982.jpg

Naszą misją jest budowanie długotrwałej relacji partnerskiej, zarówno z klientem, jak i programistą. Etycznie podchodzimy do współpracy i tego samego wymagamy od naszych partnerów. Wierzymy w rekrutacje Win-Win i tylko takie chcemy Wam proponować.

Uczciwość, zaufanie, partnerstwo i szacunek, to główne wartości na jakich budujemy markę TypedFlow. Zależy nam na tym, ponieważ chcemy pracować w modelu, w którym każdy otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje.

Zespół

bottom of page