top of page
DSC_0982.jpg

Dlaczego warto z nami współpracować?

01.

Od wielu lat pracujemy w sektorze IT, mamy doświadczenie jako rekruterzy i jako rekrutowani. Przez ten czas obserwowaliśmy różne modele rekrutowania pracowników na rynku usług IT. W końcu zdecydowaliśmy się połączyć naszą wiedzę i doświadczenie i opracować zupełnie nowy model.  Rozwiązanie, które proponujemy znacznie obniżyło czas, jaki jest potrzebny do znalezienia odpowiedniego specjalisty do projektu. Jednocześnie zmaksymalizowało dopasowanie umiejętności i wymagań specjalisty do założeń projektu, co znacznie zmniejszyło ryzyko zatrudnienia nieodpowiedniego kandydata.

02.

Naszą misją jest budowanie długotrwałej relacji partnerskiej, zarówno z klientem, jak i programistą. Etycznie podchodzimy do współpracy i tego samego wymagamy od naszych partnerów. Wierzymy w rekrutacje Win-Win i tylko takie chcemy Wam proponować.

03.

Uczciwość, zaufanie, partnerstwo i szacunek, to główne wartości na jakich budujemy markę TypedFlow. Zależy nam na tym, ponieważ chcemy pracować w modelu, w którym każdy otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje.

Poznaj nas bliżej

bottom of page