top of page

FAQ

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, zajrzyj do najczęściej zadawanych pytań, albo skontaktuj się z nami.

Czy muszę zakładać firmę, żeby być w Waszej bazie?

Nie jest to konieczne. Podczas przygotowywania Twojego profilu określasz na jakich zasadach chcesz pracować, w tym również w jakiej formie chcesz być zatrudniony. Może być to umowa o pracę.

2

Co jeśli jestem zatrudniony u innego pracodawcy?

Nie przeszkadza to w utworzeniu swojego profilu. Nadal możesz przejść z nami proces rekrutacji i skorzystać z proponowanych projektów, kiedy będziesz na to gotowy.

3

Ile zarobię?

Proponujemy projekty od 15.000 zł w górę, w zależności od poziomu doświadczenia.

4

Proces rekrutacyjny jest długi, na ile jest pewne że będę mieć potem pracę?

Choć pięcioetapowa rekrutacja może wydawać się długim procesem, w rzeczywistości oszczędza Twój czas, ponieważ przechodzisz ją tylko raz, a następnie otrzymujesz oferty pracy skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Ponadto, otrzymujesz feedback od specjalisty, na temat potencjalnych obszarów rozwoju. Szukamy dla Ciebie projektu aż do skutku. U docelowego klienta, proces rekrutacji jest wówczas skrócony do minimum.

5

Jak szybko będę mieć pracę?

W zależności od tego, czy będziemy posiadali projekt odpowiadający Twoi wymaganiom i możliwościom, ofertę pracy możesz otrzymać zaraz po zakończeniu rekrutacji. Jeśli nie będziemy posiadać dla ciebie oferty, będziemy jej szukać do skutku.

6

Ile to kosztuje?

Nic. W naszym modelu, koszty ponosi klient. 

7

Jakich klientów obsługujecie?

Przyjmujemy oferty projektów tylko od społecznie odpowiedzialnych pracodawców. Branżę, która Cię interesuje, określasz podczas tworzenia swojego profilu. Możemy również szukać dla Ciebie projektów tylko w wybranych firmach.

8

Jak długo jesteście moim managerem i czy mogę wypisać się z bazy?

Szukamy dla Ciebie projektów tak długo, jak sobie tego życzysz. W każdej chwili możemy przerwać współpracę i możesz wypisać się z naszej bazy.

9

Kto będzie mnie weryfikował podczas rekrutacji?

Podczas rekrutacji będziesz rozmawiał z Darkiem, który jest założycielem i CEO TypedFlow, on dokona wstępnej weryfikacji. Kasia, będzie Twoim managerem i to ona przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji, wspólnie ocenicie też miękkie kompetencje. Techniczna rozmowa odbędzie się z naszym ekspertem domenowym, który posiada wieloletnie techniczne doświadczenie. Poziom języka sprawdzisz razem z native speakerem.

10

Czy mogę szukać sobie pracy samodzielnie?

Tak, możesz będąc w naszej bazie szukać projektów również na własną rękę.

11

Na ile moje dane będą bezpieczne?

Twoje dane nie są ujawniane klientom do momentu zaakceptowania przez Ciebie oferty, ujawniamy je dopiero na etapie przekazania Twojego profilu klientowi, który się na niego zdecyduje. 

12

Nie chcę dostawać spamu, jak często będziecie się ze mną kontaktować.

Skontaktujemy się z Tobą tylko wtedy, gdy będziemy posiadali dla Ciebie konkretną ofertę, która będzie odpowiadać Twoim wymaganiom, określonym na etapie rekrutacji.

13

Skąd mogę pracować?

Projekty, które proponujemy zakładają pracę w 100% zdalną. Możesz pracować skądkolwiek zechcesz, o ile będziesz w stanie wywiązywać się z kontraktu.

14

Z Kim podpisuję umowę / kontrakt?

Umowę lub kontrakt podpisujesz z klientem, dla którego zdecydujesz się pracować.

15

Czy mogę pracować na własnym sprzęcie?

Sam określasz, jakie projekty Cię interesują, więc jeśli praca na własnym sprzęcie jest dla Ciebie ważna, będziemy szukać dla ciebie projektu, w którym jest to możliwe.

16

Czy jest minimalny okres kontraktu?

Najkrótsze projekty jakie możemy zaproponować to 3 - miesięczne.

17

Czy muszę podpisywać z Wami jakąś umowę?

Tak, żeby rozpocząć z nami współpracę, będziesz musiał podpisać umowę o współpracy.

18

Czy macie projekty part - time?

Tak, na etapie przygotowywania Twojego profilu, określasz, jakie oferty projektów Cię interesują.

19

Na czym zarabia TypedFlow?

Mamy jasny model rozliczeń, pobieramy od klienta opłatę w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, w momencie przedstawienia mu Twojej kandydatury. Od Ciebie nie pobieramy żadnych opłat.

20

Co jeśli po kontakcie z przyszłym pracodawcą, zrezygnuję ja albo on?

Zbieramy feedback od klienta albo od Ciebie, w zależności od sytuacji, dokonujemy ewaluacji przyczyn odrzucenia pomimo przejścia procesu i szukamy dla Ciebie nowego projektu.

21

Jak wygląda aktualizacja profilu?

Raz na rok aktualizujemy Twój profil, żeby uzupełnić go o kolejne umiejętności i doświadczenie zawodowe. Aktualizacja sprowadza się do rozmowy telefonicznej, podczas której pytamy, czy jest jakaś dodatkowa informacja, którą należy zawrzeć w Twoim profilu. 

22

Na jaki okres zawierana jest umowa?

Umowa zawierana jest na okres jednego roku, z możliwością jednomiesięcznego wypowiedzenia. Jeśli chcemy kontynuować współpracę, to przedłużamy umowę na uzgodniony przez nas czas.

23

Jakie kroki muszę wykonać, żebyście byli moim agentem i jak długo to trwa?

Zaczynamy od krótkiej rozmowy, podczas której opowiemy Ci o poszczególnych etapach współpracy i sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc. Następnie umawiamy się na dłuższą rozmowę, podczas której mapujemy Twoje kompetencje techniczne i miękkie. Wtedy odbywasz też rozmowę z native speakerem, jeśli deklarujesz znajomość języka obcego. Podczas mapowania kompetencji wspólnie określamy zakres projektów, które Cię interesują. Efektem tego etapu jest powstanie Twojego profilu. Kolejnym etapem jest zadanie techniczne, którego wykonanie omawiasz z naszym ekspertem podczas rozmowy technicznej. Po tym etapie powstaje raport dotyczący Twoich kompetencji, który jest dołączany do Twojego profilu. W ten sposób, stajesz się zweryfikowanym kandydatem, gotowym na przyjęcie ofert, skrojonych na miarę Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości.  Ten etap jest też po to, aby wskazać Ci potencjalne obszary rozwoju, tak abyś mógł w przyszłości łatwiej osiągnąć swoje cele.

Zbudowanie profilu to proces, który trwa kilka tygodni, ale im lepszy on będzie tym łatwiej będzie nam z nim dotrzeć do firm które Cię interesują jako pracodawcy. 

Skontaktuj się z nami

bottom of page